Farklı sektörlerde başarılı Agile dönüşüm ve danışmanlık tecrübelerine sahip, Agile ve Lean yaklaşımların uygulanmasında uzmanlaşmış bir danışmanlık, koçluk ve eğitim şirketiyiz. Hedefimiz Türkiye’nin ve bölgenin en başarılı Agile dönüşüm ve danışmanlık projelerine imza atmaktır.

Dahil olduğumuz tüm Agile projelerde dönüşümün öncesini ve sonrasını raporlayarak, verimliliğin ve kalitenin ne oranda arttığını izlemek, verimin ve kalitenin her gün artarak devam etmesi için organizasyonlara yol göstermek temel hareket noktamızdır.

Agile ve Lean yaklaşımlar ile verimliliği ve kaliteyi sadece yazılım geliştirme çalışmalarında değil, tüm iş birimlerinde de arttıracak hizmetler sunuyoruz.

Agile Dönüşüm Öncesi Eğitimimizden Görüntüler

Agile Dönüşüm ve Takım Üyelerinin Görüşleri

Açık Sınıf Eğitimimizden Görüntüler

Koçluk Yaptığımız Scrum Takımından Görüntüler

Nasıl Yaklaşıyoruz ?

Agile danışmanlık hizmetimizi, varılması gerekli nihai bir hedef değil, takımları her gün geliştirmeyi amaçlayan bir yaklaşımın, kurum ve takımlar tarafından benimsenmesi yönünde kurguluyor ve danışmanlık hizmetimizin sonrasında da kurum, takım ve bireylerin gelişiminin devam etmesini hedefliyoruz.

Her kurumun ve takımın kendine özgü bir Agile yolu olduğunu düşünüyor ve her kurum ya da takım için uygulanabilecek bir paket çözüm yerine kuruma ve takımlara özgü bir yaklaşımın daha verimli olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bu nedenle alınacak tüm karar ve aksiyonları, kurumlar ile birlikte alıyoruz.

Agile yaklaşımın temel prensip ve değerlerini kabul ederek, Agile pratiklerin temel çerçeveleri içerisinde kurumlara ve takımlara özgü bir yaklaşım olması gerektiğinin farkındayız. Pratikleri uygulama biçiminde ortaya çıkabilecek farklılıkları belirlemek için geçmiş tecrübelerimizden ve yaygın uygulama biçimlerinden faydalanıyoruz. Bu nedenle tüm dünyadaki uygulama, gelişme ve tartışmaları yakından takip ediyoruz.

Danışmanlık hizmetimiz boyunca yapılan tüm çalışmaların şeffaf olması amacıyla, danışmanlık ya da dönüşüm hizmetimizin yol haritasının, çalışanlara sağladığı faydaların, izlenecek yöntemler ve hizmetimizin hedefinin net olarak tüm çalışanlarla paylaşılmasına önem veriyor ve tam şeffaflığa özen gösteriyoruz.

Agile Eğitimi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir ?

Arrow
Arrow
Kurucu danışmanımız agile dönüşüm tecrübesini paylaşıyor
Slider