Agile yöntemlerin hızla yayılmaya devam ettiği alanlardan bir tanesi de IT haricindeki ekipler. IT haricindeki ekiplerin Agile dönüşümleri ve her iş alanın kendine özgü kural ve öncelikleri ile hızlı sonuçların deneyimleyebileceği dönüşümlerde danışmanlık yapıyoruz.

Temel agile ve lean eğitimleri ile birlikte takımın bilgilendirilmesi, teknik olmayan takımlar için Agile danışmanlığımızın başlangıç aşamasıdır.

Agile ve Lean yaklaşımın IT dışında da kullanımının hızla yaygınlaşmasının yanı sıra training4agile olarak tecrübelerimiz ile pazarlama, satış ve operasyonel ekiplerde verimliliğin ve kalitenin arttırılması ile birlikte takımların, kısa ve rutin aralıklarla hedeflerine odaklanarak üretkenliğini arttırmasını, değişime hızlı karşılık verme becerisi kazanmasını, operasyonel maliyetlerin düşürülmesini sağlıyoruz.

Takımların rutin aralıklar ile geriye dönük değerlendirmeler ile geliştirebilecekleri noktaları belirleyip, sürekli gelişim yaklaşımını benimsemelerini ve devam eden uygulamalar ile alışkanlıklarının değişmesine rehberlik ediyoruz.